amplio, gayrimenkul, real estate, hotel, geliştirme, development, turkey, değerleme
   
Almanya’dan misafirimiz; Albert Speer & Partner GmbH Mimarlık

Dünyanın sayılı mimari ofislerinin arasında yer alan Almanya’nın ünlü mimarlık firması Albert Speer & Partner GmbH, İstanbul’a gelerek firmamız Amplio Real Estate Investments’i ziyaret etti.

Dünyanın sayılı mimari ofislerinin arasında yer alan Almanya’nın ünlü mimarlık firması Albert Speer & Partner GmbH, İstanbul’a gelerek firmamız Amplio Real Estate Investments’i ziyaret etti, ofisimizi ve projelerimizi yakından tanıma ve inceleme fırsatı buldu. Al¬bert Speer & Part¬ner GmbH yetkililerinin de projelerini paylaştıkları ziyaret, yeni çağ insanının mimariden beklentilerini tespit etmek bakımından son derece verimli geçti.

Albert Speer & Partner GmbH Mimarlık yetkilileri gerçekleşen ziyarette, geçtiğimiz yıl hizmete açılan Haliç’in ilk dünya markası projesi Hilton Garden Inn İstanbul Golden Horn Hoteli’ni yerinde inceleme fırsatını buldular. Uluslararası birçok ödül alan proje, büyük bir takdir ve beğeni aldı. Sonrasında, Haliç’in ilk ve tek konut projesi olan Haliçenazır’ı detaylı inceleme şansı bulan misafirlerimiz, İstanbul’un merkezinde, metropol hayatının içinde trafiksiz bir yaşam sunan projenin detaylarını hayranlıkla takip ettiler. İki firma arasında karşılıklı fikir alışverişlerinin yapıldığı görüşmeler, firmamız Amplio Real Estate Investments ve Albert Speer & Partner GmbH Mimarlık’ın ileride yapacağı işbirlikleri için zemin oluşturdu.

   
 

©2012 tüm hakları Amplio Real Estate Investments'a aittir.