amplio, gayrimenkul, real estate, hotel, geliştirme, development, turkey, değerleme
   
Haliçenazır

İstanbul’un merkezi Haliç’te, bölgenin tarihi dokusuna değer katacak ‘’Haliçenazır’’ kentsel dönüşüm konut projesi, Beyoğlu Belediyesi’nin öncülüğünde 28.000 m2 alana konumlandırılacaktır.

Avrupa'nın ilk Leed Gold sertifikasına sahip oteli olan Hilton Garden Inn Istanbul Golden Horn'dan sonra; yeni, çevreye duyarlı teknolojileri ve enerji tasarrufu sağlayan sistemleriyle Türkiye'deki konut projelerine yeni bir boyut katacak özel bir proje amaçlanmaktadır.

‘’Haliçenazır’’ projesi, modern mimari yapısı, eşsiz ve çevreci mühendislik detayları, bir çok seçeneği barındıran alternatif daire planları ve Haliç’te Haliç’i yaşatacak zengin sosyal alanlarının yanı sıra muhteşem Haliç manzarası eşliğinde tarihi dokunun içerisinde, modern ve yaşanabilir bir alan yaratacak ve İstanbul’un en önemli cazibe merkezlerinden biri haline gelecektir.

Hem Haliç’e hem de İstanbul’a ve nihai olarak Türkiye’ye değer katmayı hedefleyen “Haliçenazır” projesi için çalışmalarımız devam etmektedir. Çok yakında gelişmeler ile ilgili bilgiler açıklanacaktır...

   
 

©2012 tüm hakları Amplio Real Estate Investments'a aittir.