amplio, gayrimenkul, real estate, hotel, geliştirme, development, turkey, değerleme
   
Stratejilerimiz

Amplio’nun kuruluş gününden itibaren önceliği, her zaman nitelikli projeler geliştirmek oldu. 2010 yılında aldığı kararlar doğrultusunda Türkiye’de bir ilke daha imza atarak kentsel dönüşüm projelerine başlamıştır.

Modern teknolojiler ile donatılmış, geleneksel mahalle yaşamını tekrar hayata geçiren kentsel dönüşüm projeleri için Haliç’i odak noktası seçmiştir.

Bölgenin dokusunu bozmadan, çevre dostu otel özelliği ile "Amerika dışında dünyada ilk ‘’LEED GOLD’’ sertifikasına sahip otel projesi olmasının yanı sıra, Expo Real tarafından yine dünyada ilk kez bir otele verilen ‘’John Jacob Astor’’ ödülüne layık görülmüştür. Dünyanın en büyük değerlendirme sitelerinden www.holidaycheck.com’da misafirlerin oylamaları ile ‘’Holiday check quality selection 2012’’ kalite sertifikasını alan Hilton Garden Inn İstanbul Golden Horn Hotel, ayrıca Arkiparc tarafından ‘’2012 Türkiye’nin en iyi mimari oteli’’ ödülüne layık görülmüştür.”.

Amplio sosyal açıdan sorumlu ve çevreye saygılı yaklaşımı ile hedeflerine odaklanarak gerçekleştirdiği projelere, gelecek yıllarda da aynı başarı ve istikrarla yenilerini ekleme vizyonunu ortaya koyuyor. Amplio, dünya vizyonu ile Türkiye’nin artan potansiyeline değer katan yatırımlar yaparak sektördeki en başarılı gayrimenkul şirketlerinden biri olmaya devam ediyor.

   
 

©2012 tüm hakları Amplio Real Estate Investments'a aittir.