amplio, gayrimenkul, real estate, hotel, geliştirme, development, turkey, değerleme
   
Yönetim Kurulu

Alaeddin Babaoğlu
Kurucu Ortak & Yönetim Kurulu Başkanı

Ampilo'nun Kurucu Ortağı ve Yönetim Kurulu Başkanı olan Alaeddin Babaoğlu, uluslararası konuk ağırlama ve eğlence endüstrisinde 25 yılı aşkın bir profesyonel deneyime sahiptir. Amplio'ya katılmadan önce LTI International Hotels'in Kıdemli As Başkanlığını ve Mövenpick Hotels & Resort'un Geliştirme As Başkanlığını yapmıştır. Avrupa, Afrika, Ortadoğu, Asya ve Amerika kıtalarında otel ve resort geliştirme işine odaklanmıştır. Ayrıca uluslararası ortak girişimlerde yönetici, yönetim kurulu üyesi ve kurucu ortak sıfatıyla çok sayıda pozisyonda görev almıştır. Şu anda Amplio yatırım portföyünün stratejik vizyonunu ve yapısal gelişimini yönetmekte ve liderlik yapmaktadır.Net yönler ve odaklar etkin operasyonlar için yeterli yapının olmasını sağlamaktadır.En yüksek kurumsal yönetişim standartlarını sergilemekte ve endüstri lideri olma arayışındadır.Alaeddin Babaoğlu, Almanya, Heidelberg'deki Otelcilik Fakültesi'nden , "Otel Endüstrisi Ekonomisti" olarak mezun olmuştur.

   

Erwin Walter Graebner
Kurucu Ortak & Yönetim Kurulu Üyesi

Erwin-Walter Graebner (Köln, Almanya) Almanya'da gayrimenkul alanında tanınan girişimci bir şahıstır. Kariyeri süresince gayrimenkul yatırımları ve özel mülk sahipliği alanında önemli yenilikler geliştirmiştir. Yaklaşık 25.000 konut, 20 otel geliştirmiş ve danışmanlık yapmıştır ve LTU Grubu'nun uzun süreli hissedarlarındandır. Uluslararası Schloss Reichartshausen Üniversitesi, Avrupa İşletme Okulu'nda (EBS) konuşmacı olarak bir davet almıştır. Ağustos 2006'da tamamlanmış 420 odalı 4 yıldızlı bir otel olan, Mövenpick Hotels'e kiralanan ve (75 milyon Euro) Mövenpick Hotels tarafından işletilen, City Harbour Oteli'nin %50'sinin girişimciliği; ve son olarak, Aralık 2005'de tamamlanan ve Arosa Resort Hotels'e kiralanarak (72 milyon Euro) bu kuruluş tarafından işletilen, Kitzbühl Avusturya'da bulunan 5 yıldızlı, 152 odalı seçkin bir otel olan, Scloss Hotel Kaps'ın finansman ortaklığını yapmıştır.

   

Jan Hendrik Froesch
Yönetim Kurulu Üyesi

Hukuk eğitimini tamamladıktan sonra Almanya'nın Bilfinger Berger gibi önde gelen inşaat şirketlerinde kurumsal hukuk baş danışmanı olarak hizmet vermiş, özellikle mühendislik ve gayrimenkul alanlarında uzmanlaşmıştır. Sonrasında Convalor GmbH firmasının genel müdürü olarak görev almıştır.

   

Merhas Çalpan
Yönetim Kurulu Üyesi

1982 yılı Ankara doğumlu olan Merhas Çalpan, Yeditepe Üniversitesi mimarlık eğitimini tamamladıktan sonra Bahçeşehir Üniversitesinde 'kentsel sistemler ve ulaştırma yönetimi' bölümünde eğitim almaya devam etmektedir. Türkiye'de özellikle konut sektöründe uzmanlaşmış olan Merhas Çalpan bugüne kadar 15.000'in üzerinde konut yapımında farklı görevlerde çalışmıştır. Uzun süren tecrübe birikimini yeni projelerde Amplio ile paylaşacaktır.

   
 

©2012 tüm hakları Amplio Real Estate Investments'a aittir.