amplio, gayrimenkul, real estate, hotel, geliştirme, development, turkey, değerleme
   
Hilton Garden inn İstanbul Golden Horn

Haliç’in dönüşümüne öncülük eden bu projeyle bir ilki gerçekleştiren Amplio, dünyanın en güclü markalarından biri olan Hilton’ı Haliç’e getirdi. 440 yatak kapasiteli otel bölgenin gelişimine çok büyük katkıda bulunmaktadır. Doğal taşların ve ahşap renklerin ahengiyle tasarlanan mimari yapı, farklı malzemelerin çevre ile uyumuna güzel bir örnek teşkil etmektedir.

 

Detaylar

Doğayı sahiplenen bir otel...

Amplio, doğaya ve kent dokusuna verdiği önem doğrultusunda çevreye saygılı bir bina yaratma amacıyla yola çıkarak, ilk projesi için İstanbul’un en eski ve değerli yerleşim bölgelerinden biri olan Haliç bölgesini seçti.

“Hilton Garden Inn Istanbul Golden Horn Hotel, Amerika dışında dünyada ilk ‘’LEED GOLD’’ sertifikasına sahip otel projesi olmasının yanı sıra, Expo Real tarafından yine dünyada ilk kez bir otele verilen ‘’John Jacob Astor’’ ödülüne layık görülmüştür. Dünyanın en büyük değerlendirme sitelerinden www.holidaycheck.com’da misafirlerin oylamaları ile ‘’Holiday check quality selection 2012’’ kalite sertifikasını alan Hilton Garden Inn İstanbul Golden Horn Hotel, ayrıca Arkiparc tarafından ‘’2012 Türkiye’nin en iyi mimari oteli’’ ödülüne layık görülmüştür.”

 

Lokasyon Değeri

Hayatın merkezinde...

Santralistanbul, Istanbul Bilgi Üniversitesi, Haliç Uluslararası Kongre ve Fuar Merkezi, Hilton Garden Inn İstanbul Golden Horn, Eyüp Sultan Camii, Miniatürk Açıkhava Müzesi, Bulgar Kilisesi, Milli Arşiv, Pierre Loti Tepesi, Rahmi M.Koç Müzesi, Aynalıkavak Kasrı, Feshane Uluslararası Fuar Kongre ve Kültür Merkezi, Rezan Has Müzesi, Kadir Has Üniversitesi, bu kültürel dokunun merkezinde dinamik, modern, iş hayatıyla iç içe ve yenilikçi bir duruş sergilemektedir.

Çevre Analizi Sunumu

   
 

©2012 tüm hakları Amplio Real Estate Investments'a aittir.